• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Yatakta Yapılan Yanlışlar Nelerdir

Partnerinizle seks yaparken önceleri düşündüğünüz zaman her şey yolundayken, bir anda bazı siz de ya da partnerinizde yolunda gitmeyen bazı şeyler olmaya başladıysa biraz düşünmeniz gerekmektedir. Cinsel hayat içerisinde kadın olsun erkek olsun, artık eskisi gibi ilgilenmiyor ve ya siz cinselliği yaşamak istediğiniz zaman başım ağrıyor, yorgunum gibi bahaneleri varsa bilmelisiniz ki bu durumda yatak içerisinde bir yanlışlık olduğundan soğuma olmuştur. Bu hazırlamış olduğumuz yazımızı okursanız eğer, sizler de yatak içerisinde bilinçli olacak ve partnerinizin sizlerden soğumamasını sağlamış olacaksınız. Ataşehir Escort Bayan partnerinizle ilgilenmeyi bırakıp, çocuklarınızla ya da arkadaşlarınızla daha çok vakit geçiriyorsanız bu durumda partnerinizin sizlerden uzaklaşma durumu olağandır. Asla birlikte olduğunuz partnerinizi ihmal etmemelisiniz. Erkek ya da kadın, eğer alıştığı ilgiden mahrum kalırsa bir süre sonra o alıştırdığınız ilgiyi başkasına bulmak için gözü dışarıya dönecektir.

Rutin hayatınız varsa buna artık bir son vermeniz gerekmektedir. Sıra dışı olan ve farklı ilişkilere de açık olmalısınız. Sürekli olarak aynı yemeği yemek nasıl ki sizi bir süre sonra sıkacaksa aynı şekilde sizlerin de aynı tarz ve aynı oda içerisinde yapacak olduğunuz seksin bir süre sonra bıktıracaktır. Bu yüzden sizlerin yapmanız gereken bu rutinliğe son vermek ve her zaman için ilişkilerinizde yeniliklere hazır olarak, bazı zamanlarda da farklı yerlerde seks yapmalısınız.

Partnerinizle tabi ki konuşmanız onu yönlendirmeniz gerekmektedir. Ama asla yatak içerisinde cinsellik dışında herhangi bir şey konuşmak ya da düşünmek hem sizin hem de partnerinizin seksten soğumasına neden olacaktır. Bu yüzden gündelik konuşmanız gereken konuları ya seks öncesinde ya da seks sonrasında konuşarak cinselliğin o an zevkini düşürmemeniz gerekmektedir. Her zaman bakımlı olarak, partnerinizin sizden soğumasını engellemeniz gerekmektedir. Bilmelisiniz ki bunun için genital organınızı tüylerinden arındırmalı ve kötü bir kokuyu partnerinizin koklamasına izin vermemelisiniz. Mümkünse sizler de seks yapacaksanız bir duş alarak cinselliği yaşamanız gerekmektedir. Bu sayede daha temiz olacak, kötü koku olmayacak ve tabi ki sizlerde daha zevk alarak hata olmadan cinselliği yaşayacaksınız.
  • Yorum Bulunamadı.