Annemi nasıl domalıp sikiyorum

  Doğru bir başlıklarla doğru insanlar ulaştırmak adına burada gerçek hayatan kesintileri paylaşıyoruz.

  Merhabalar arkadaşlar bize gelen bu hikayede bu şekilde bir yazılı içinde bu video ulaşılmıştır ne eksik ne de fazla diyor ki video yollayan insan

  Benim adım Adem 23 yaşında bir genç delikanlı birisiyim şuan size yolladığım bu seks filmde kendi annemi sikerken çektiğim videodur. Admin olarak merak ediyorsunuz kendi annesiyle nasıl bir insan ilişki yaşar diye evet benim gibi bir anne her gün sikilir kadın çok kaşar baktım. Mahallede vermediği ne kasap ne manav ne fırıncı kalmış herkesin altına yatıyor bu kadın beni katil eder günlerce düşüyorum ama işin içinden bir türlü çıkmadım. Ya annemi öldürüp hapise gircektim yada başka bir cözüm bulucaktım kadın yarak yemediği bir gün yok bende karar verdim. Ben sikersem başkasına vermez diye ve bir gün aldım karşıma anne dedim sen başkasıyla yatıyorsun bu yanış bir şey babam öldükten sonra tüm mahalle senin üzerinden geçti yeter da bu kadar yapma artık zoruma gidiyor. Oda ne yapım seks hastası bir kadınım sik yemeden duramıyorum o zaman söyle bir şey yapalım kimseyle yaşama bunu özelimizi biz kendi içimizde yaşayalım. Bu konuda ben seni rahatlarım her canın istediğinde ben seni sikerim buda aramızda kalır dedim önce nasıl olur sen benim oğlumsun dedin bende başkası sikerken namus düşünmüyorsunda ben siker mi düşüyorsun aq kaşarı dedim. Mantıklı geldi karıya sonra onu domatıp sikerken videosu çektim sizler paylaşıma sunuyorum. Evet sizce ben burada haklımıyım değilmiyim konusu merak ettiğimden dolayı bu video sizlere yolluyorum lütfen seks film yayınlamanızı rica ediyorum. İnsanlardan gelecek tepkileri merak ediyorum yaptığım olayın yanış yada doğru olduğunu hiç tanımadığım insanlardan duymak istiyorum.

  Video izleyen beyler yada bayanlar adem beyin hikayesine katılmak istiyorsanız yorum bölümüne istediğiniz tüm gerçekleri yazabilirsiniz. Bir admin olarak tüm her şeyi paylaşama sözünü veriyorum. Ben ilk yorumu içeriğin içine yapım o zaman ademcim ''yavsak ipne hayırsız göt ne diye anneni sikiyorsun bu kadar aciz birisin sen bababın kemikleri sızlıyordur şimdi'' deyip konuyu kapatıyorum iyi seyirler dilerim.


  DAHA FAZLA GÖSTER


  Yorumlar
  • Yorum Bulunamadı.