• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

victorias Secret mankeni karolina kurkova

Çek asıllı dünyaca ünlü güzel model olarak günümüzde hala podyumların en çok aranan mankenleri arasındadır. 1984 tarihinde Děčín şehrinde dünyaya gelmiştir. Çek Cumhuriyeti anne ve babanın çocuğu olan ünlü manken, çocukluğundan bu yana hayatında her zaman fiziğinin ve yüzünün güzelliğine dikkat etmiş ve asla bakımını ihmal etmemiştir. Çok yakın bir arkadaşı tarafından çekilmiş olan resimleri, bir ajansa kendisinin haberi olmadan gönderilmiştir. 15 yaşında olan güzel ajans yetkililerinin çok ilgisini çekti. Ajans yetkililerinin kendisine ulaşması ve ailesinin de onayını almaları sonucunda hayatı bir anda değişmiştir. Prag şehrinde olan bu ajans tarafından gelen tekliflerle çalışmaya ve para kazanmaya başladı. Burada geleceğinin çok iyi olmayacağını düşündüğünden Milano’ya gitti. Burada biraz gezindikten sonra MiucciaPrada adlı daha büyük bir ajansla anlaşma sağladı ve kendisini ün kavuşturacak bir adımı daha attı.

1999 senesinde Ataşehir escort dergilere kapak olmaya başladı. Bunun sonucunda ajans sahibinin teklifi üzerine kendisinin New York taşındı. Burada kendisini 17 yaşında iken taşındığı bu şehirde biraz zorluk çekmiş olsa da kendisinin tam olarak hayalini kurduğu ün işte burada kendisine geldi. Dünya çapında bir manken olmasından ve kendi güzelliğini çok iyi gözler önüne sergileyen manken hayatında bir dönüm noktası olmaya başladı. İlk olarak kendisinden gizli olarak fotoğraflarını ajansa gönderdiği için kızdığı arkadaşına daha sonradan teşekkür etti.

Victoria'sSecret kendisine ulaşması sonucunda anlaşma imzaladı. Bu anlaşma sonrasında hayatında artık daha çok çalışmak istemediğini açıkladı. Sadece kendisinin istediği Victoria'sSecret dışında ki ürünlerde çalışmaya başladı. En çok kazananlar arasında olmaya başladı. Ünlü mankenin hipotiroidi adı verilen bir sağlık sorunu olmasından ötürü, tedaviye başlamıştır. Bu rahatsızlık nedeniyle kilo almaya yatkın olduğundan kendisi yaşam koçu ile neredeyse yaşamaya başlamıştır. Güzelliğinin ve fiziğinin asla bozulmasını istemediğinden çok dikkat etmektedir. Basketbol oyunlarını çok sevdiğinden ve kendisinin özellikle NBA maçlarına katılmaktadır. Başarılı olan manken hayatında en çok hayır işleri yapması ve kendisinin yapmış olduğu bağışlarla tanınmaktadır. TriBeCa semtinde hayatını tek başına sürdürmektedir.
  • Yorum Bulunamadı.