• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Platonik Aşk Nasıl Gerçek Olur

Bazılarına göre aşkların en güzeli platonik olan aşklardır. Bazı insanlara göre de oldukça acı veren ve yaşanması durumunda hayatı zindan halde yaşamasına neden olan bir duygu olduğu söylenmektedir. Platonik aşk yaşayan birinin sürekli olarak irtibat halinde olduğu arkadaşına karşı bir his oluşturduğu zaman bu durum daha zordur. Onu her gördüğünde istediği gibi davranmayacak ve uzaktan bakmakla yetinecektir. Hele bir de bu insan evliyse ve kendisiyle asla olmayacağını biliyorsa süreç daha zor olmaktadır. Eğer siz duygularınızda kararlıysanız ve o insanla aranızda bir engel yani evlilik gibi bir durumu yoksa bir şansınız var Ataşehir escort demektir. Sadece inancınızı asla kaybetmemeli ve onun sizden etkilenmesini sağlamanız gerekmektedir. Öncelikle bu insanın hakkında biraz bilgi toplamalısınız. Son yıllarda sosyal medya sayesinde bu bilgileri zorlanmadan kolayca insanlar ulaşabilmektedir.

Onun nelerden hoşlandığı, hobileri nelerdir gibi bilgilerin yanı sıra nasıl bir insandan hoşlanacak olduğunu da öğrenmeniz gerekmektedir. Onun hoşlanacağı tarzda giyinmeli, güzel bir koku sıkmalı ve bayanların güzel bir makyaj yapması gerekmektedir. Özellikle de gözlerinizle onu esir almak için göz makyajınıza dikkat edin Mümkünse profesyonel bir makyaj yapan birine yaptırın. Gidip konuşacak cesaretiniz yoksa ortak olan arkadaşlarınız içerisinde güvenilir arkadaşlarınızdan rica edin. Ve birlikte vakit geçirecek olduğunuz sosyal bir ortam yaratın. Tabi ki arkadaş çevrenizin de birlikte olacağınız bir etkinliğe katılın. İşte bu etkinlik sırasında onun ilgisini çektiniz çektiniz. Yoksa bir daha şansınız olmaya bilir. Baş başa kalmaya bilirsiniz. Ama bakışlarınızı üzerinde gezdirmeli, sizinle göz göze geldiğinde asla bakışlarınızı kaçırmamanız gerekmektedir. Yapılan sohbeti sadece dinlemeyin. Bunun yerine sizlerde sohbete katılarak fikirlerinizi belirtin. Ve belirttiğiniz fikrin sonunda hoşlandığınız kişiden onay istercesine ona dönerek “haksız mıyım” diye sorup onunla iletişime geçin. Olabildiği kadar ona olan duygularınızı bakışlarınızla ve arada bir dokunuşlarınızla belli edin. Eğer platonik olarak duygularınızın yoğun olduğu insan da sizden bakışlarını alamıyor ve sürekli olarak sizinle ilgileniyorsa bu ilişki yaşayacağınıza işarettir. Ama sizi görmüyorsa, tek yapacağınız unutmak olacaktır.
  • Tefik1.12.2016 11:23:21
  • Burada aşk olur mu derseniz tüm erkek hayır cevabı çıkabilir ama ben burada bir kadına aşk oldum. Ve 5 aydır haftada 2 kez görmedim nefes alamıyorum. Şimdi salak diye benim hakkımda yorum yapan insanlar olur çalışan kadın kazandırmak için aşk olmuşun diye düşüne bilirsiniz. Çok ta fifi a.q siz ne düşüyorsanız düşün ben kadına giderken benimle sevgili ilgileniyor sabah kadar kahrımı çekiyor sonra bana yemek yapıyor sevgili zaman harcıyoruz bu benim için yeterli