• Escort Hikayeleri
  • Genel
  • Yaşanmış Gerçekler

İlişkide bu hataları yapmayın

Bir ilişkiye başladığınız zaman, hoşlandığınız ya da flört ederek birbirinizi tanıyacak olduğunuz insanla yaşadıklarınızı iyi ya da kötüye gitmesini sağlamak sizin elinizde olmaktadır. Her insan üzerine düşeni yaptıktan sonra, o ilişki uzun yıllar devam edecek ve aradaki saygı bitmez. İlişki içerisinde hem kadınların hem de erkeklerin bazı yaptığı hatalar bulunuyor. Bu yazımız içerisinde ilişkilerde en çok yapılan hatalardan bahsedeceğiz.

Bu yazdığımızı en çok kadınlar yapıyor. İlişkiyi sizler iki kişi olarak yaşıyorsunuz. O zaman üçüncü bir insanın ilişkinizin bütün detayları hakkında neden bilgi sahibi oluyor ki Zaman zaman problem yaşamanız normaldir. Bu problemleri yaşadığınız kişi ile çözmeniz gerekiyor. Yakın arkadaşlarınızla dertleşmek için konuşabilirsiniz. Ama bunu asla bir alışkanlık haline getirmemeniz gerekiyor. Hele onlardan akıl alarak, söylediklerini ilişkiniz içerisinde asla uygulamayın.

Sürekli olarak muhalefet olmayın. Onun isteklerine kulak vermeli ve onun düşüncelerine mutlaka saygı göstermelisiniz. Her söylediği cümleye karşı gelerek, tartışma çıkaracak tutumlarınız olmamalıdır. Bildiğiniz bir konu bile olsa, onun söylediklerini tam olarak dinlemeniz gerekmektedir. Bir yere gitmek istediği zaman, bir işiniz olabilir ya da o an canınız istemediğinde gitmeye bilirsiniz. Ama bunu sürekli olarak yapmayın.

Aynı evde yaşadığınız zaman, sürekli bir arada bulunmak insanları sıkacaktır. Yenilik olması gerekmektedir. Bir akşamı dışarda geçirebilir, arada sırada dışarda yemek yiyebilir. Filmleri evde izlemek yerine sinemaya gitmelisiniz. Bunları yapmayan ilişkiler, bir yerde sıkıcı gelmeye başlayacaktır.
İlişkinizde asla sorunları ertelememelisiniz. Partnerinizin hoşuna gitmeyen davranışları tabi ki olabilir. Hoşlanmadığınız her şeyi ona belirtmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde bu durumdan haberdar olmadığı için, yapmaya devam edecektir. Bir tartışma anında o an ki kızgınlık ile kesinlikle onun hatalı davranışlarını söyleyip, “sende bunu yaptın” gibi geçmişe dönük bir cümle kurmak zarar verecektir. Günümüz insanları sevgisini belli edemiyor. Yeteri kadar sevgi görmeyen ve mutlu edilemeyen insanın da gözü hep dışarıda, istediği sevgiyi bulmak istiyor. Bu yüzden yolda yürürken elini tutmayı, her fırsatta onu sevmeyi, ona sarılmayı asla ihmal etmemeniz gerekmektedir. 
  • Yorum Bulunamadı.