• Escort Hikayeleri
  • Genel
  • Yaşanmış Gerçekler

Bayanların Temizlik Takıntısı

Çok temiz olan ve sürekli olarak temizlik yaparak gününü geçiren kadınların temizlik hastası olarak nitelendirilmektedir. Temizlik hastası olan, düzenli ve tertipli olan bir insanla zaman geçirmek oldukça zor olacaktır. Gün içerisinde birden fazla yerleri süpürme, haftada birkaç kez cam silme gibi takıntıları olan bir insan hayatınız içerisinde bulunuyorsa onun tedaviye ihtiyacı olacaktır. Bu rahatsızlığın takıntı hastalığı olmasından dolayı, zor zamanlar geçirecektir. Yıkadığı bulaşıkların temiz olmadığını düşündüğü için tekrar tekrar temizliği yapacaklar. Her yerin kirli olduğunu düşündüğünden, sürekli olarak saplantılı bir şekilde temizlik yapacaklardır. Eğer tedavi olmadıklarında çok kötü sonuçlar olacak ve kişinin saplantılı ve şüphe duymasına neden olacaktır. İnsanlarla iletişimi kesecek ve sürekli olarak temizlik yapmak isteyecektir. Hatta kendisinin gittiği bir ortam hijyenik ya da temizlik olarak gözüne görünmediği zaman, stres altına girecek ve ruhsal problemlerinin oluşmasına neden olacaktır. Temizlik takıntısının olduğu kişiler arkadaş bulmakta da çok zorlanacaktır. Boş kalan zamanlarını sadece temizlik yaparak geçireceklerdir. Onların sağlıklarından olacakları da bilinmektedir. Sürekli olarak temizlik yapan kadınların bel fıtığı olma ihtimalleri daha yüksek olacaktır.

Özellikle de evli kadınların, bu takıntısı yüzünden birçoğunun evlilikleri sarsılmaktadır. Akıllarında sürekli olarak temizlik olduğundan, herhangi bir konuşma ya da görüşme yaparken kendilerini o ana veremezler. Bu yüzden konsantre sorunu ila karşı karşıya kalırlar. Büyü bir sıkıntı yaşamanıza neden olacak atasehir bayanlar, çocukları üzerinde de bir baskı kuracaktır. Eve gelen aile bireylerinin mutlaka eve geldiklerinde duş almaları ve sokakta giyinerek kirlettikleri elbiselerini çıkaracak ve yenileri ile değiştirecektir. Bu tür takıntı hastalığına sahip olan kadınların mutlaka bir profesyonelden yardım alması gerekmektedir. Antidepresyan ilaçları ya da psikoterapi sonucunda, bu hastalığı yenmeleri mümkün olacaktır. Biraz uzun sürmüş olsa bile doktorun tavsiyesine uyan insanların bu rahatsızlığın üzerinden geleceği de bilinmektedir. Ruhsal hastalıklar içerisinde bulunan ve tedavi edildiği zaman en başarılı sonuçlar elde edeceğiniz bir rahatsızlıktır. Bütün ruhsal olan hastalıklarda olduğu gibi temizlik hastalığı da yeniden oluşacak bir takıntı olmaktadır. Kadınlarda çok sık görülse de bazı erkeklerde de görüşmektedir.
  • Murat Akın25.11.2016 16:26:31
  • Beyler bana kalırsa bayan arkadaşların temizlik ve bakım takıntısında oldukça haklı yani sonuçta düşünsenize sizin ile görüşen bir bayan bakımsız ve hijyene önem vermeyen ve ne kadar itici değil mi İşte beyler bence bu birbirinden güzel hanımefendilerde temizlik konusunda önem göstermeleri oldukça normal.
  • Bertan25.11.2016 15:24:56
  • Evet çok haklısınız bu konuda gerçek bilgileri aktaran tek site diye bilirim. Bayılıyorum sizi takip etmeye çok kaliteli Ataşehir semt en güzel arkadaş sitesi diye bilirim. Dürüst bayanların profil açıkça bilgileri paylaşan daha önce bir site görmemiştim sizinle birlikte takılmak çok güzel her gün güncel sosyal alanım içinde ilk sırada siz buluyorsunuz. Başarıların devamı dilerim.