• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Evlilik Teklifi Edilecek Bayanlar

Birlikte olduğunuz ve onunla zaman geçirmekten hoşlandığınız bayanla artık aynı evin çatısı altında yaşamak ve onunla bir hayat arkadaşlığı yapma konusunda hem istiyor hem de bazı korkularınız varsa bu yazımızı sizin için hazırladık. Uzmanlar tarafından hazırlanan ve sizlerin aklınızda soru işaretinin netlik kazacağı maddeleri burada hazırlamaktayız. Telefon konuşmalarınızdan büyük bir keyif alıyor ve sizinle olmadığı zamanlarda sürekli olarak mesaj yoluyla ya da arayıp size kendisini hatırlatıyorsa bu bayanla ilgili olarak düşünceleriniz olumlu olmalıdır. Ayrıca karşı karşıya oturduğunuz zaman masada duran cep telefonuyla ilgilenmek yerine escort Atasehir pür dikkat sizlere bakması ve telefonunun çalmasına rağmen eline alıp bakmıyorsa bu kadın sizi seviyor demektir. Sizin en sevdiğiniz yemekleri biliyor mu Mutfakta kötü bile olsa eğer sizin sevdiğiniz yemeği yaparak size hazırlıyorsa tabi ki size değer veriyor demektir.

Birçok bayan mutfak içerisinde çok iyidir. Fakat değer vermediği ya da sırf zaman geçirmek için flört olan bayanlar vardır. Flörtleşen bayanlar asla birlikte olduğu erkeğin ne yemek sevdiğine ya da ona sürpriz yaparak sevdiği yemeği hazırlamayacak olduğunu da aklınızda tutmalısınız. Gecenin bir vakti uyandığı zaman arkasını dönüp uyumak yerine telefonunu alarak size mesaj atıyorsa size değer verdiği ve düşündüğünü rahatlıkla anlayabilirsiniz. Belki de tekrar uyumak üzere iken gözlerinin kapanmasına rağmen bir iki kelime bile olsa size yazması sayesinde doğru bayan olduğunu da anlayabilirsiniz. Bir yere gideceği zaman, arkadaşlarıyla buluşacağında eğer sizin fikrinizi alıyorsa bu bayan gerçekten size değer veriyor ve seviyordur. Özellikle de giyim konusunda mağazada giyindiklerinin resmini çekerek size gönderiyor ve fikrinizi alıyorsa, çok dekolte olan kıyafeti her ne kadar beğense bile siz istemediğiniz için satın almıyorsa, daha neyi bekliyorsunuz Hoşlandığınız bayanın size karşı olan tutumuna dikkat etmelisiniz. Eğer buluşmaya gelirken özen gösteriyor ve özel olarak saçlarını ve makyajını yapması halinde onun size iyi bir eş olacağını bilmelisiniz. Kimsenin baskısı altında kalmadan, sizinle birlikte olmayı isteyen bir kadın varsa ve duygularından eminseniz sizlerin bu ilişkiyi daha çok uzatmadan bir adının olmasını sağlamalısınız.
  • Handan29.11.2016 14:10:00
  • Sercan çok güzel yazmışsın da maalesef bazı erkeklerin maymun iştahlı olduğundan dolayı gözleri bir türlü doymuyor. Benim kocam olacak öküz beni defalarca ama defalarca aldattı. Her ne kadar yapma desem de beni hep azarladı ve ikinci planda tuttu. Bende başkasından ilgi aramaya artık başladım yani şimdi ben onu ikidir aldatıyorum. Hepte aldatmaya devam edeceğim çünkü karakteri bozuk adam.
  • Sercan29.11.2016 14:06:28
  • Benim düşüncem evlilik mertebesi oldukça çok önemlidir. Bu yüzden evlilik teklifi edeceğim kişi hayatımın tek anlamı olması lazım. Bu yüzden evlilik teklifi edilecek bayanların hepsi her erkek için özel olduğunu düşünüyorum.