• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Cinsellikle Hayatı Renklendir

Cinselliği yaşarken partneriniz ilk başta sizden çok hevesli ve sizinle büyük bir heyecan içerisinde seks yapmak istediğini sizlere hissettirdiği halde, sizlerin farkında olmadan yapacağınız herhangi hatalı bir davranış onun seksten soğumasına neden olacaktır. Aşağıda yazdığımız herhangi bir hareketi sizlerde farkında olmadan yapıyorsanız, artık yapmayın. Çünkü bu hatalı davranışlar partnerinizin sadece seksten değil, aynı zamanda sizden de soğumasına neden olacaktır.

Erkekleri seksten soğutan davranışları ilk önce yazmak istiyoruz. Bir erkek yatağı içerisinde güzel ve seksi kadın görmek ister. Tabi bu yeterli değildir. Kişisel olan temizliğine dikkat etmesi gerekmektedir. Bir kadının kötü kokulu olması ya da genital temizliğe özen göstermemesi bir erkeği seksten soğutacak hatalı davranıştır. Gün içerisinde kadınlar birçok sorun yaşamıştır. Çocuklarınızın okul sorunlarını başka zaman konuşun. Yatak içerisinde sizinle olmak için heyecanlanan erkeğinize, seks dışında herhangi bir şey söyleyip onun aklının karışmasına neden olmamalısınız. Erkeklerin cinselliği paylaşacakları sırasında Atasehir Escort partnerlerinin olumsuz olarak yönlendirmesinden kesinlikle hoşlanmadıkları için, sizler eğer “sekste iyi değilsin”, “şu şekilde yap” ya da “bana zevk veremiyorsun” tarzında olumsuz cümleleri duyunca direk soğuyacaktır.

Kadınları seks yaparken hem seksten hem de sizden soğutacak davranışların başında, erkeklerin sürekli olarak hemen seks yapmayı istemesidir. Bir erkek sekse hemen hazır olabilir. Ama kadınların pelvis kaslarını gevşeterek vajinalarındaki kuruluğun giderilmesi için ön sevişmeye ihtiyaç duyacaklardır. Bunu yapmayıp, kuru bir vajinayla seviştiğiniz zaman canı acıyacağından sizinle olmak istemeyecektir. Bazı kadınlar seks sırasında hard ilişki severler. Ama kadınlar yapı olarak naif insanlar olduğundan eğer siz sert bir ilişki yaşamaya başladığınız zaman bu onların zevk yerine acı çekeceğinden sizinle olmak istemeyecektir. Yapmayı istemediği bir pozisyonu sürekli olarak yapmak istemeniz ve bu konuda ısrar etmeniz asla onda olumlu bir izlenim bırakmayacak ve sizden istemediği bir hareketi yapmayı istediğiniz için soğuyacaktır. Seks sırasında eğer partnerinizden önce orgazm olduysanız, hemen seksin bittiğini düşünerek, ona orgazm yaşatmamanızda hatalı bir davranıştır. Siz orgazm olduktan sonra partnerinize klitoris orgazm yaşatmalısınız
  • Yorum Bulunamadı.