• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Bir Kadına Asla Söylememeniz Gereken Cümleler

Kadınların ruhundan anlamak için bir kadını cümlelerinizle onurlandırmalı ve onun egosunu yükseltmeniz durumunda ilişkinize çok farklı olacaktır. Eğer kullanacak olduğunuz ve sizlerin farkında olmadan belirttiğiniz cümleler ise bir kadının anında sizlerden soğumasına neden olacaktır. Bu yüzden sizlerde bir bayanın nelerden etkileneceğini bilmeli ve ona kuracak olduğunuz cümlelere çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Kadınların çoğunun sizden soğumasına neden olan cümleleri toparladık. Evliliğe inanmıyorum cümlesini bir kadına kurmamalısınız. Her ne kadar bir bayan evlilik istemediğini belirtse ve sık sık bunu söylese bile siz siz olun asla birlikte olduğunuz bayana ya da arkadaşlarınızın içerisinde evlilik hakkında olumsuz cümleler kurmayın. Bir bayanla ilk tanıştığınız zaman etkilendiğinizde onunla konuşurken mesajlaşmak istediğiniz zaman bunun sosyal medyalardan mesajlaşalım mı diye sormayın ve direk onun telefon numarasını istemelisiniz. Özellikle de mesaj atmak yerine aramayı tercih edin. Eğer telefon numarasını istemezseniz bayanlar sizin özgüven problemlerinizin olduğunu düşünecektir. Yaşadığınız ilişkinin adını koymak isteyen bayana karşı eğer ilişkimizin bir adı olmasın derseniz bu onun aklında bazı olumsuz düşüncelerin olmasına neden olacaktır. Adını koymayalım atasehir escort gibi bir cümle asla kullanmayın. Onunla gönül eğlendirdiğinizi düşünecektir.

Senden önce kimseye aşık olmadım ya da kimseyi sevmedim gibi bir cümle kullanmayın. Bunu ancak liseli aşıklar inanır. Eğer birlikte olduğunuz kadına karşı yoğun duygularınız varsa, bu cümleyi kurmadan da sizler sevdiğinizi ve aşık olduğunuzu ona belli edebilirsiniz. Erkeklerin hiçbir zaman anlamadığı ve anlamayacağı bir durum da, kadınların alış veriş merakı ve kuaförde saatler geçirmesidir. Bir ayakkabı aldığı zaman onun aynısından dolabında olmasına rağmen farklı bir rengini aldıysa asla ondan ayakkabılıkta olduğunu belli söylemeniz onun üzülmesine neden olacaktır. Ya da kuaföre gittiği zaman saçlarına yaptırdığı boyanın, fönün ya da başka bir bakımın neden sık sık yaptırdığını ona sormayın. Çünkü bunu kadınların kendisi de bilemiyor. Erkeklerin yaptığı en büyük hatalardan bir tanesi de şüphesiz ki Türk kadınlarının sürekli olarak Kezban olduklarını savunmaktır. Bu onlara söylemeniz durumunda sizlerin Kezban bile olsa bu bayanları boşta kalmamak için beraber olduğunuzu anlayacaktır
  • Arzu26.11.2016 16:43:49
  • Ceren ne güzel senin kadın ruhundan anlayan bir sevgilin var ama bundan yaklaşık 1 yıl öncesinden kadın ruhundan anlamadığı eşimden ayrıldım sonra bir sevgilim oldu ama oda kadın ruhundan pek fazla anlamadığından dolayı geçenlerde ayrıldım anlamıyorum benim bir türlü şansım olmayacak galiba ama sen sevgilinin değerini bil kardeşim.
  • Ceren26.11.2016 16:41:43
  • Arzu sana katılıyorum ve ne mutlu bana ki benim kadın ruhundan anlayan bir sevgilim var
  • Arzu26.11.2016 16:38:08
  • Gerçekten doğru bir şekilde açıklamışsınız cidden helal olsun diyorum hem böylelikle erkeklere daha elit olmalarına örnek oluyorsunuz. Bu yazıda söylenmemesi gereken cümlelerini bilen erkek kadın ruhundan her zaman anlayandır.
  • Mehmet Ali26.11.2016 15:49:43
  • Ben kesinlikle yazdıklarınıza yüz yüz katılıyorum. Kadın bu dünya erkekleri mutlu etmek için yaratılmıştır. Onlarsız bir dünya kimse istemez ama halen sertlik içinde ülkemiz halen kızları dayak atılmakta yatakta onlar olmasa neler yaparsınız diye düşüyorum. Bence sonu kötü düşünceye gidiyor ne kadar kadına kibar olursan o kadar verim verir bu yüzden aklı başında adamlar ne dediğimi anlar